Çay Tabağı

İmalatçısından en kaliteli melamin çay tabakları modelleri çay bahçelerine en uygun kahveci tipi külsan çay tabağı toptan desenli çay tabağı satış listesi külsan çay tabağı fiyatlarıyla çay ocakları için külsan dayanıklı çay tabağı satıcısı telefonu 0212
Çay Tabağı K15112:Kafeler için profesyonel çay servis tabağı fiyatları iş yerlerinde çay dağıtımında kullanıma uygun kaliteli ekonomik çay tabağı modelleri okul kantinleri için endüstriyel çay servis tabağı teknik şartnamesi çay ocaklarında kullanılan çay dağıtım tabağı fiyatı özellikleri köy kahveleri için toptan çaycı tabakları fabrikası desenli çay ocağı bardak tabağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 7,79 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Çay Tabağı K15112

 * Çay servis tabağının imalatı özel thermoset karışımlı melaminden yapılmıştır - Çay servisi için klasik melamin çay tabağı takımı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
 * Çapı 11 cm olan çay tabağının yüksekliği 2.5 cm.dir
 * Çay bahçelerinde de kullanılan çay tabağının rengi kırmızı beyaz olup ayrıca mavi-kırmızı ve düz beyaz renklerde de imalatı yapılmaktadır - Çay servisi için klasik melamin çay tabağı takımı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Çay tabağının gıda ile temasında sakınca olmayıp bulaşık makinasında rahatlıkla yıkanabilir
 * Kahveci ocaklarında iş yerlerinde çay dağıtımında kullanılan külsan thermoset çay tabağı -20°C ile +100°C derece arası sıcaklıklara uygun olup kırılmaya da dayanıklıdır, istiflenebilir - Çay servisi için klasik melamin çay tabağı takımı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Çay Tabağı K15112:Melamin çay tabakları kahveler için klasik çay tabağı modellerinden çay tabağının üretimi kaliteli çay servis tabakları fabrikasınca thermoset malzemeden imalatı yapılmış profesyonel külsan kırmızı renkli baskısı olan melamin çay tabağıdır - Çay servisi için thermoset melamin çay tabağı satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. İçerisinde dekor amaçlı desenleri olan thermoset çay tabağının çapı 11 cm olup 2.5 cm. yüksekliğindedir - Kahvelerde çay servisi için klasik tip melamin çay tabağı satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...