Bakır Çay Demliği

İmalatçısından en kaliteli bakır çay demlikleri modelleri otantik kafelere en uygun bakır işlemeli çay demliği toptan motifli bakır çaydanlık satış listesi bakır çay kazanları için bakır demlik fiyatlarıyla dekoratif bakır çay demliği satıcısı telefonu 0
Bakır Çay Demliği ABÇD17:Otantik kahveci kazanları için dekoratif bakırdan çay demliği fiyatları nostaljik kafelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik bakır çay yapma demliği imalatçıları lezzetli çay demlemek için dekoratif bakır çay demliği modelleri kebapçılarda otantik mekanlarda kullanılan uygun el yapımı işlemeli bakır çay demliği fiyatı özellikleri otantik bakır çaydanlık fabrikası motifli bakır çay demliği bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.217,60 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Bakır Çay Demliği ABÇD17

İşlemeli Çaydanlık - Bakır Çay Demliği

 * Kahveci tipi bakır çay demliği 1,70 lt kapasitelidir - Bakır oymalı çay demliği imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Antik bakır çay demliği ile yapacağınız çaylarınız en güzel anlarınızı daha da tatlandıracak 

 * Üzerindeki işlemeler ve mistik bakır rengi ile muazzam görüntüde olan antik çay demliği çaylarınızın tadını ve yumuşaklığını bozmaz - Bakır oymalı çay demliği imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bakır Çay Demliği ABÇD17:Kahveci Tipi Çay Demlikleri İşlemeli Bakır Çaydanlıklar Bakır Çay Takımları bölümündeki el emeği nakışlı bakır çay demliği nostaljik bakır çay semaverleriyle otantik bakır çay kazanlarıyla kullanıldığında egzotik mekanlı kafeler kahvehaneler kebapçı mekanları oluşumuna katkı sağlar - Bakır oymalı çay demliği imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok