Su Arıtmalı Filtreli Fışkırtmalı Musluklu Su Sebili

İmalatçısından en kaliteli reverse osmosis filtreli arıtmalı fışkırtmalı musluklu su sebilleri modelleri okullara spor salonlarına en uygun arıtmalı fışkırtmalı musluğu olan hastaneler için su sebili toptan fışkırtmalı filtreli okul tipi su sebili satış
Su Arıtmalı Filtreli Fışkırtmalı Musluklu Su Sebili FSSA OSMOS 10:Spor salonları için profesyonel su arıtmalı filtreli fışkırtmalı musluklu su sebili fiyatları açık hava parklarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik arıtmalı fışkırtmalı su sebili modelleri okullarda arıtılmış su içmek için endüstriyel arıtmalı fışkırtmalı su sebili teknik şartnamesi spor sahalarında kullanılan reverse osmosis arıtmalı fışkırtmalı musluğu olan su sebili fiyatı özellikleri filtreli okul gemi tipi su sebillerinin post karbon membran filtresi nasıl sökülür takılır ne zaman değiştirilir ters ozmos arıtmalı filtresi olan fışkırtma musluklu su sebili filtresi bakımı nasıl yapılır temizlenir okullar için fışkırtmalı musluklu evyesi olan arıtma filtreli su içme cihazı fabrikası telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.985,40 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Su Arıtmalı Filtreli Fışkırtmalı Musluklu Su Sebili FSSA OSMOS 10

 * Bu su sebili kendi bünyesindeki su filtreleme sistemiyle suyu arıtan, fışkırtmalı musluğundan fışkırtarak suyu veren arıtmalı filtreli su sebili modelidir - Su filtreli fışkırtmalı musluğu olan su sebili imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 * Filtresi olan fışkırtmalı su sebilinin ölçüleri 37.6 X 37.6 cm X 99.5 cm.dir
 * Tamamı paslanmaz krom çelik saçtan üretilmiştir - Su filtreli fışkırtmalı musluğu olan su sebili imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Filtreli okul tipi su sebilinin ağıza su püskürterek su içilmesini sağlayan fışkırtmalı su musluğu vardır
 * Fışkırtmalı musluklu su sebilleri okullarda su içerken gereksiz bardak masrafını ortadan kaldırır - Su filtreli fışkırtmalı musluğu olan su sebili imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Evyesinde biriken atık suyu tahliye eden su tahliye borusu vardır
 * Arıtmalı su sebili şehir su şebekesine bağlanarak kullanılır - Su filtreli fışkırtmalı musluğu olan su sebili imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * İçerisinde soğutma yapan herhangi bir parçası yoktur
 * Fışkırtmalı okul tipi su sebilinin kenarları ve evyesi pres baskıyla şekillendirilmiş, radyuslu yuvarlak yapıdadır
 * Ergonomik ve şık dizaynıyla okul çocuklarının, spor salonlarının aıtılmış su içme ihtiyacını rahatlıkla karşılar - Su filtreli fışkırtmalı musluğu olan su sebili imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Arıtmalı su sebilinin 5 aşamalı reverse osmosis (ters ozmoz basınçlı) filtreleme sistemi vardır
  - Filtreleme sisteminde yer alan 1.sediment su filtresi sudaki 5 mikrona kadar partikülleri olan çamur, pas ve kum parçacıklarını arıtır
  - 2.kademe aktif karbon filtre şebeke suyundaki kötü koku ve tadı giderir, kloru yok eder - Su filtreli fışkırtmalı musluğu olan su sebili imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  - 3.aşamadaki aktif karbon filtre ise geri kalan klor, organik ve kimyasal maddelerin % 99'unu tutarak suyun tadını, rengini ve kokusunu iyileştirir
  - 4.süreçteki yüksek kaliteli RO 80 gpd membran filtreyle reverse osmosis denilen ters basınç esasına göre çalışan arıtma şekliyle sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtım yapılır
  - Reverse osmosis membran filtresi gözenekleri 1 mm.nin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder - Su filtreli fışkırtmalı musluğu olan su sebili imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  - Suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri, suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli hale getirir
  - Son aşama olan 5. kademedeki filtre olan post carbon filtre ise suya belli bir içim lezzeti ve tat kalitesi vererek suyu içime hazır hale getirir
  - Ayrıca arıtma sistemi tesisatındaki tank, arıtılan suyu haznesinde depolar, musluktan su kullanıldıkça verir, kullanılmadığında filtre sistemi tankı besleyerek doldurur - Su filtreli fışkırtmalı musluğu olan su sebili imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Fışkırtma musluklu arıtmalı su sebilinin üretimi Türkiye'de yapılmıştır
 * Okullarda fabrikalarda hastanelerde spor salonlarında filtreli su içme makinası olarak kullanılan bu profesyonel arıtma filtreli fışkırtmalı musluklu su sebili 2 yıl garantili satılmakta olup, arıtma filtrelerinin ömrü kullanıma bağlı olduğundan garanti süresi dışındadır; su arıtma filtresi çeşitleri filtre yedek parça depomuzda mevcut olup istenildiğinde ücreti karşılığında bulundurma garantilidir. Orijinal arıtmalı fışkırtmalı su sebili filtreleri, yedek parçaları This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 * Ayrıca elinizde böyle bir reverse osmosis filtresi olan fışkırtma musluklu spor salonu tipi su sebili var ve arızalıysa veya arıtmalı fışkırtmalı su sebilinin filtrelerinin değiştirilmesi gibi bir bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli arıtmalı filtreis olan fışkırtmalı musluklu su sebili tamircilerinden oluşan teknik servisimize filtreli su sebili bakımını onarılacak arıtmalı fışkırtmalı su sebili tamirini servisini yaptırabilir, arıtmalı fışkırtmalı su sebili filtresi parçasını da satın alabilirsiniz. Profesyonel su filtresi olan arıtmalı fışkırtmalı su sebili bakımı,onarımı,servis ve parça This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Su Arıtmalı Filtreli Fışkırtmalı Musluklu Su Sebili FSSA OSMOS 10:Sanayi tipi su pınarı modellerinden olan bu 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden imalatı yapılmış fışkırtmalı su pınarı duvara monte model olup özel fışkırtmalı su pınarı siparişleriniz için de  - Su filtreli fışkırtmalı musluğu olan su sebili imalatı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...