Susurluk Ayran Pınarı

İmalatçısından köpüklü ayran soğutan en kaliteli susurluk ayran pınarları modelleri kebapçılara lokantalara en uygun susurluk ayran makinası toptan susurluk ayran pınarı satış listesi meşhur susurluk yayık ayran pınarı fiyatlarıyla soğutmalı susurluk ayr
Susurluk Ayran Pınarı ADY 90:Köpüklü susurluk ayranı yapmak için profesyonel ayran pınarı fiyatları kebapçılarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik şişeli susurluk ayran pınarı modelleri lokantalar için endüstriyel kavanozlu susurluk ayran pınarı teknik şartnamesi dönercilerde kullanılan cam hazneli susurluk ayran makinası fiyatı özellikleri sanayi tipi köpürtmeli susurluk ayran pınarı fabrikası soğutmalı susurluk ayran makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 28.528,16 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Susurluk Ayran Pınarı ADY 90

* Kapasite: 90 litre - Susurluk ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 70x65x145 cm
* Manuel kontrol - Susurluk ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Soğutma aralığı: +2/+12 C
* Kilitlenebilir tekerlek özelliği - Susurluk ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Motor koruma sensörlü

Susurluk Ayran Pınarı ADY 90:Ayran soğutma makinelerinden olan bu meşhur susurluk ayranı yapma pınarı 90 litre kapasiteli olup dönercilerde çiğ köftecilerde kebapçılarda kullanılan yöresel susurluk ayran pınarıdır - Susurluk ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok