Sanayi Tipi Vakum Paketleme Makinası

En kaliteli vakumlu paketleme kuruyemiş ve et paketleme makinelerinin tüm modellerinin en uygun fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370749
Sanayi Tipi Vakum Paketleme Makinası C-312:Market ve şarküterilerde peynirci ve kuruyemişçilerde vakumlu paketleme yapmakta kullanılan bu sanayi tipi vakum paketleme makinası vakumla paketleme yaparak ürünlerin daha uzun süre tazeliğini korumasını sağlar.Sanayi tipi vakum paketleme makinasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 133.177,57 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sanayi Tipi Vakum Paketleme Makinası C-312

* Voltaj: 220 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Toplam Güç (kW): 0,45
* Maksimum Elektrik Gücü (kW): 0,45
* Net Uzunluk: 415 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Net Derinlik: 585 mm
* Net Yükseklik: 400 mm
* Net Ağırlık: 35 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Vakum Kapasitesi - m3/saat: 12
* Hazne Ölçüleri - Uzunluk: 343 mm
* Hazne Ölçüleri - Derinlik: 434 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hazne Ölçüleri - Yükseklik: 175 mm
* Yapıştırma Ağzı Sayısı: 1
* Yapıştırma Ağzı Uzunluğu: 310 mm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Otomatik vakum paketleme makinesi
* Dijital kumanda panosu
* 10 program seçenekli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tamamen paslanmaz çelik vakum odası ile temizliği kolaylaştırmak için yuvarlatılmış iç köşelere sahiptir

Sanayi Tipi Vakum Paketleme Makinası C-312:İçine konan ürünü vakumlama yaparak paketleyen bu makine,paketleme makineleri bölümündeki bu makineyle daima sağlam paketleme yapabilirsiniz.Vakum paketleme makinası 2 yıl garantili olarak satılıyor - Büfeler kafeler oteller restaurantlar için vakum paketleme makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

telefonda konuştuğumuz vakum poşeti fiyatlarını adresime gönderir misiniz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Naylon vakum poşeti fiyatı adresinize gönderilmiştir, sorularınız için arayabilir 0212 2370749 veya aşağıdan yazabilirsiniz

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok