Çiftli Waffle Makinası

En kaliteli yapışmaz teflon waffle makinesi endüstriyel çiçek desenli waflle makinesi satışı için 0212 2370750
Çiftli Waffle Makinası W13: Waffle makineleri bölümünde bulunan bu çiçek desenli çiftli waffle makinesi uzun ömürlü kaliteli bir ikili waffle makinesidir. Ayrıca çiftli waffle makinesi haricinde tekli waffle makinesi yonca desenli waffle makinası kare waffle makinası endüstriyel waffle yapma makinası sanayi tipi waffle makinesi waffle yapma ekipmaları waffle malzeme dolabı satışınıda yapıyoruz. Çiftli waffle makinesi satışı için proje@mutfakmalzemeleri.com-2370750-2370751-2370759 numaralı telefonları .
Satış fiyatı 2.506,32 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Çiftli Waffle Makinası W13 

2li Waffle Makinası - Çiftli Waffle Makinası

İkili waffle makinesi paslanmaz olup, hamur pişirme yüzeyi teflon kaplamadır.

İkili Waffle makinesi ile çiçek desenli waffle yapabilirsiniz.Yonca desenli waffle makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çiçek desenli çiftli waflle makinesiyle aynı anda daha fazla waffle yapılmaktadır.

Waffle pişirme makinesi 220 V 50 Hz elektrik ile çalışır.

İki gözlü waffel makinesi ölçüleri ...x...x... dir.

Çiftli waflle makinesi pişirme ölçüsü 16 cm dir.

Çiçek desenli waffle makinesi ile cafelerde, restaurantlarda, tatil köylerinde, büfelerde waffle satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Waffle makineniz zaten varsa tamir servis ve yedek parça satışı için . Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Çiftli Waffle Makinası W13 : Waffle makineleri bölümünde bulunan bu çiçek desenli çiftli waffle makinesi uzun ömürlü kaliteli bir ikili waffle makinesidir. Ayrıca çiftli waffle makinesi haricinde tekli waffle makinesi yonca desenli waffle makinası kare waffle makinası endüstriyel waffle yapma makinası sanayi tipi waffle makinesi waffle yapma ekipmaları waffle malzeme dolabı satışınıda yapıyoruz. Çiftli waffle makinesi satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.-2370750-2370751-2370759 numaralı telefonları .

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok