Sanayi Tipi Yemek Ocağı

Sanayi Tipi Yemek Ocağı:Sanayi tipi yemek ocağı yemekhanelerde,lokantalarda,catering firmalarında kullanılan son derece kaliteli,sağlam,kullanışlı sanayi tipi yemek ocağıdır - Sanayi tipi yemek ocağıyla ilgili bilgi almak için arayınız 0212 2370749
Sanayi Tipi Yemek Ocağı DGMDGS02125:Sanayi tipi yemek ocağı yemekhanelerde,lokantalarda,catering firmalarında kullanılan son derece kaliteli,sağlam,kullanışlı sanayi tipi yemek ocağıdır.Sanayi tipi yemek ocağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu sanayi tipi yemek ocağı haricinde diğer sanayi tipi yemek ocağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Sanayi tipi yemek ocağı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.523,29 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Sanayi Tipi Yemek Ocağı DGMDGS02125

 * Boyutlar; 100x60x30 - Sanayi tipi yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * KW; 12 

 * Ateşleme: Pilot Alevli - Sanayi tipi yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Alev kontrölü (Termokulp)

 * LPG - Sanayi tipi yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yanış: Mavi alev

 * Brülor: No:2 Süper yanış - Sanayi tipi yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gövde: 304 Paslanmaz Cr.Nc.

 * Musluk: Emniyet Ventilli - Sanayi tipi yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sanayi Tipi Yemek Ocağı DGMDGS02125:Sanayi tipi yemek ocağı yemekhanelerde,lokantalarda,catering firmalarında kullanılan son derece kaliteli,sağlam,kullanışlı sanayi tipi yemek ocağıdır.Sanayi tipi yemek ocağı ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ya da bu sanayi tipi yemek ocağı haricinde diğer sanayi tipi yemek ocağı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Sanayi tipi yemek ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok