Endüstriyel Sebil

Endüstriyel Sebil:Sanayi tipi su sebillerinden endüstriyel su içme sebillerinden bu 80 litre kapasiteli 304 kalite paslanmaz çelik dış yüzeyle imal edilmiştir - Endüstriyel sebil satışı 0212 2370749
Endüstriyel Sebil EMK80D:Sanayi tipi su sebillerinden endüstriyel su içme sebillerinden bu 80 litre kapasiteli 304 kalite paslanmaz çelik dış yüzeyli endüstriyel sebil endüstriyel okul sebili endüstriyel atölye tipi sebil paslanmaz yemekhane su alma sebili olarak kullanılmaktadır - Endüstriyel sebil proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 21.850,56 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Endüstriyel Sebil EMK80D

- 80 LT kapasiteli su haznesi bulunmaktadır - Endüstriyel sebil Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- 304 paslanmaz krom dış yüzeyi bulunmaktadır
- İç haznesi Gıda uygunluğu bulunan PC materyalden üretilmiştir - Endüstriyel sebil Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimum seviyededir
- Şebekeye bağlanabilen şamandıralı sistemlerdir - Endüstriyel sebil Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Çalışma Sıcaklığı (Sıcak)
- 2 yıl garantilidir
- Türkiye genelinde yaygın servis ağı bulunmaktadır - Endüstriyel sebil Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Çalışma Sıcaklığı (Soğuk): +12.5 °C
- Gücü (Giriş): 150 W - Endüstriyel sebil Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dış Boyutlar (ExBxY): 605x435x1465 mm
- Paket Boyutları (ExBxY): 650x525x1510 mm - Endüstriyel sebil Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dış Gövde: INOKS
- İç Hazne: PC - Endüstriyel sebil Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Yalıtkan Madde: Sert P.U.
- Soğutucu Akışkan: R134a - Endüstriyel sebil Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Bağlantı: Şebeke

 * Su soğutma tankında bulunan şamandıra düzeneğiyle otomatik olarak su alacak şekilde imalatı yapılmıştır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Eksildikçe su kazanını kendiliğinden dolduran sistemiyle üretimi yapıldığından şamandıralı su sebili modellerindendir

Endüstriyel Sebil EMK80D:Sanayi tipi su sebillerinden endüstriyel su içme sebillerinden bu 80 litre kapasiteli 304 kalite paslanmaz çelik dış yüzeyli endüstriyel sebil endüstriyel okul sebili endüstriyel atölye tipi sebil paslanmaz yemekhane su alma sebili olarak kullanılmaktadır - Endüstriyel sebil Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (2)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Şantiye fırın tipi 150 litrelik su soğutucusu 0212 2370749
https://mutfakmerkezi.com/resimler/su_sebili_sebeke_baglantili_su_sebili_damacanasiz_su_dolabi_sogutmali_su_makinesi.jpg
Hastaneler yemekhaneler için su soğutma makinaları 0212 2370749

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

https://mutfakmerkezi.com/resimler/su_sebili_gumusdamla_endustriyel_sebil_sanayi_tipi_bilge_su_sebili_empero.jpg
100 litrelik fabrika tipi su sebili-fışkırtmalı okul tipi çağlayan su pınarı 0212 2370749

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok