Paslanmaz Çay Makinesi

İmalatçısından ofislerde kullanılan en kaliteli paslanmaz çay makinesi modelleri iş yerlerinde çay demlemeye en uygun paslanmaz çay makinesi lezzetli çay için toptan paslanmaz çay makinesi satış listesi 120 bardaklık paslanmaz çay makinesi fiyatlarıyla p
Paslanmaz Çay Makinesi ISI-1901:Ofisler için profesyonel paslanmaz çay makinesi fiyatları iş yerlerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik paslanmaz çay makinesi modelleri lezzetli çay demlemek için endüstriyel paslanmaz çay makinesi teknik şartnamesi fabrikalarda kullanılan paslanmaz çay makinesi fiyatı özellikleri sanayi tipi krom çelik çay makinası fabrikası kulplu paslanmaz çay makinesi bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.948,69 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Paslanmaz Çay Makinesi ISI-1901

* Kapasite: 120 bardak - Paslanmaz çay makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 34x33x46 cm
* Ağırlık: 3,95 cm - Paslanmaz çay makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 1750 W.
* 304 kalite 18/8 krom çelikten imal edilmiştir - Paslanmaz çay makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Termostatı 90 - 92 °C aralığında tutunuz
* 24 saat sıcak su ve taze çay - Paslanmaz çay makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 304 paslanmaz tüp rezistans kullanılmıştır
* Metal sapları ile taşımada kolaylık sağlar - Paslanmaz çay makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çay ve su seviyelerini gösteren metal boruları vardır
* Termostat kontrolü ile enerji tasarrufu sağlar - Paslanmaz çay makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Paslanmaz Çay Makinesi ISI-1901:Endüstriyel tip dayanıklı çay makineleri modellerinden olan bu 120 bardak kapasiteli paslanmaz çay makinesinin imalatı 304 kalite 18/8 krom çelikten yapılmış olup bu paslanmaz çay makinesi ofislerde kafelerde lokantalarda kullanıma uygun kaliteli metal musluklu paslanmaz çay makinesidir - Paslanmaz çay makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok