Elektrikli Çay Ocağı

İmalatçısından en kaliteli çay ocakları modelleri elektrikle çay pişirmeye en uygun paslanmaz çay ocağı toptan 3 demlikli çay ocağı satış listesi elektrikli çay ocağı fiyatlarıyla üç çaydanlıklı paslanmaz çay ocağı satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca k
Elektrikli Çay Ocağı ISI-2113:Sadece çay demlemek için profesyonel elektrikli çay ocağı fiyatları tüpgazı doğalgazı olmayan yerlerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik elektrikle çalışan çay ocağı modelleri üç demlikte birden çay yapabilmek için endüstriyel 3 demlikli çay ocağı teknik şartnamesi hızlı çay yapmada kullanılan çay ocağı fiyatı özellikleri lezzetli çay pişirmek için sanayi tipi toptan elektrikli çay kazanı fabrikası elektrikli çay ocağının ısıtıcı rezistans bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.910,24 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Elektrikli Çay Ocağı ISI-2113

60'lık - 3 Demlikli Ekonomik Çay Ocağı

 * 304 krom 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiştir - Elektrikli çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çay lezzetinin uzun süre bozulmamasını sağlar

 * Toplu tüketim için uygun kullanım sağlar - Elektrikli çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Hijyenik ve uzun ömürlüdür

 * Otomatik ısı kontrol sistemi ile tasarrufludur - Elektrikli çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Su ısıtma sistemi özel olarak tasarlanmıştır

 * Gün boyu bayatlamayan çay demi ve sıcak su verir - Elektrikli çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Suyu kaynatan, paslanmayan şok tüp rezistans ile donatılmıştır

 * Özel model muslukları ile ergonomik kullanım sağlar - Elektrikli çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ölçüler; 53x25x37 cm 

 * Güç; 2500 W - Elektrikli çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 4,36 Kg

 * DİKKAT: Elektrikli çay ocağının fotoğrafında görülen buhar kapağı fiyata dahil değildir

Elektrikli Çay Ocağı ISI-2113:Sanayi tipi pleytsiz çay ocağı modellerinden olan bu elektrikli çay ocağı paslanmaz çelikten imal edilmiş olup son derece kalitelidir.Elektrikli çay ocağı 3 demlikli olup yoğun çay tüketimi olan yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir - Elektrikli çay ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok