3 Demlikli Kahveci Ocağı

3 Demlikli Kahveci Ocağı:Endüstriyel tip çay demleme çay yapma çay pişirme ocaklarından olan bu kaynaklı 3 demlikli kahveci ocağı son derece kaliteli,sağlam ve güvenilirdir - 3 demlikli kahveci ocağı satış telefonu 0212 2370749
3 Demlikli Kahveci Ocağı ISI-2122:Çay bahçeleri için profesyonel kahveci ocağı fiyatları çok çay demlenen iş yerlerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik üç demlikli kahveci çay ocağı modelleri çok çay satan büfeler için üç çaydanlıklı endüstriyel kahveci çay yapma ocağı teknik şartnamesi 3 demlikle aynı anda çay demlemede kullanılan paslanmaz kahveci ocağı fiyatı özellikleri toptan krom çelik çaycı kazanı fabrikası inox kahveci ocağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 4.273,48 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

3 Demlikli Kahveci Ocağı ISI-2122

60'lık 3 Demlikli Kaynaklı Kahveci Ocağı

 * Ebatlar; 53x25x37 cm - 3 demlikli kahveci ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 4,36 kg

 * Güç; 2500 W - 3 demlikli kahveci ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * DİKKAT: 3 Demlikli kahveci ocağının fotoğrafında görülen buhar kapağı fiyata dahil değildir

3 Demlikli Kahveci Ocağı ISI-2122:Endüstriyel tip çay demleme çay yapma çay pişirme ocaklarından olan bu kaynaklı 3 demlikli kahveci ocağı son derece kaliteli,sağlam ve güvenilirdir - 3 demlikli kahveci ocağı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok