Düğün Salonu Aydınlatma Armatürü

Düğün Salonu Aydınlatma Armatürü:Kare panel led modellerinden olan bu panel led armatür 30x30 cm ölçüsünde 25 Watt gücünde olup düğün salonu tavanlarında şık ve modern bir görünüme sahip olup fabrika garantisi altındadır - Düğün salonu aydınlatma armatür
Düğün Salonu Aydınlatma Armatürü CT5280:Kare panel led modellerinden olan bu panel led armatür 30x30 cm ölçüsünde 25 Watt gücünde olup düğün salonu tavanlarında şık ve modern bir görünüme sahip olup fabrika garantisi altındadır - Düğün salonu aydınlatma armatürü satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 116,82 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Düğün Salonu Aydınlatma Armatürü CT5280

Panel led armatür modellerinden olan bu düğün salonu aydınlatma armatürü 25 Watt gücünde 220 V olarak yapılmıştır - Düğün salonu aydınlatma armatürü satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Düğün salonu aydınlatma armatürü 30x30 cm ölçüsünde yapılmıştır.

Bu ofis aydınlatma armatürünün 15000 saat çalışma ömrü vardır.Düğün salonu aydınlatma armatürü satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Düğün salonu aydınlatma armatürü 2000 lümen aydınlatma sağlar.

Düğün salonu tavanlarında şık ve modern görünümlü son derece kaliteli dayanıklı olan bu düğün salonu aydınlatma armatürü fabrika garantisi altındadır.Düğün salonu aydınlatma armatürü satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Düğün Salonu Aydınlatma Armatürü CT5280:Kare panel led modellerinden olan bu panel led armatür 30x30 cm ölçüsünde 25 Watt gücünde olup düğün salonu tavanlarında şık ve modern bir görünüme sahip olup fabrika garantisi altındadır - Düğün salonu aydınlatma armatürü satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...