Dondurma Makinesi

Kullananların tavsiyesi dondurma makinesi modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla dondurma makinesi toptan fiyat listesi dondurma makinesi teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Dondurma Makinesi ADS318:Dondurma makinesi kafelerde,okul kantinlerinde,lokantalarda dondurma üretiminde kullanılan son derece pratik kullanımı ile kolaylık sağlayan set üstü model dondurma makinesidir - Dondurma makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 235.239,96 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Dondurma Makinesi ADS318

* Musluk Sayısı: 1 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Üretim Kapasitesi: 19 kg/h
* Güç Tüketimi: 1,8 kw
* Frozen yogurt ve Soft dondurma üretimi için kullanabileceğiniz set üstü bir modeldir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tek musluklu bir model olduğundan tek çeşit ürün verebilirsiniz
* Elektromekanik paneli sayesinde kullanımı çok pratiktir
* Saatte 250 porsiyon(70gr) servis yapmanıza olanak sağlar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Hava soğutmalı bir modeldir
* Mikserli oluşu sayesinde soft dondurma ve Frozen Yogurt malzemeniz sürekli homojen halde kalır
* Ölçüler: 81x46x69 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Dondurma Makinesi ADS318:Dondurma makinesi kafelerde,okul kantinlerinde,lokantalarda dondurma üretiminde kullanılan son derece pratik kullanımı ile kolaylık sağlayan set üstü model dondurma makinesidir - Dondurma makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (8)

2 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

soft dondurma makinalarınıza taksitli satışı var mı varsa ödeme şartları ve set üstü soft dondurma makinası alırsam buna göre araba tasarımınız var mı veya üretebilir misiniz.bana toplam maliyeti ve taksit varsa ödeme planı nasıl olur.maliyet ve...

soft dondurma makinalarınıza taksitli satışı var mı varsa ödeme şartları ve set üstü soft dondurma makinası alırsam buna göre araba tasarımınız var mı veya üretebilir misiniz.bana toplam maliyeti ve taksit varsa ödeme planı nasıl olur.maliyet ve taksit tutarları uygun olursa 3 adet almak istiyorum.mail atarsanız memnun olurum.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Merhaba Selahattin bey, istemiş olduğunuz soft dondurma makinesi ürünlerimizi peşin veya kredi kartlarına vade farklı 9 taksite kadar taksitli alım yapabilirsiniz. Set üstü soft dondurma makinesi araba tasarımı derken seyyar olarak...

Merhaba Selahattin bey, istemiş olduğunuz soft dondurma makinesi ürünlerimizi peşin veya kredi kartlarına vade farklı 9 taksite kadar taksitli alım yapabilirsiniz. Set üstü soft dondurma makinesi araba tasarımı derken seyyar olarak kullanılabilecek bir araba mı istersiniz yoksa kendi aracınızda kullanmak için mi bir dizayn istemektesiniz. Size ulaşabileceğimiz bilgileri gönderebilirseniz yada 0212 2370749-2370750-2370751-2370759 numaralı telefonlardan bizi arayabilirseniz soft dondurma makinesi hakkında yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Devamını oku
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

mc donaldslarda kullanılan soft dondurma tabir edilen yumuşak dondurma yapan makina çeşidi bu mu oluyor?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Hazır dondurma ürünleri ile yumuşak dondurma yapan makine budur.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

dondurma makinesi için musluk satışı yapıyor musunuz?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Dondurma makinelerinin musluklarını 0212 2974432 telefonlu teknik servisimizden alabilirsiniz. Dondurma makinası musluğu contası karıştırıcısı ekovatı fan motoru gibi yedek parçalarını da dondurma makinası parçası satan servisimizde bulabilirsiniz.

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

soft dondurma makinelerinin pompasındaki dişliyi nereden temin edebilirim?

Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Dondurma makinalarının yedek parçalarını 0212 2974432 telefonlu otomatik dondurma yapma makinesi tamircisi teknik servisimizden alabilirsiniz

Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok