--Gazlı Çay Ocağı

İmalatçısından en kaliteli gazlı çay ocağı modelleri en uygun fiyatlarla gazlı çay ocağı toptan gazlı çay ocağı satış listesi indirimli gazlı çay ocağı fiyatlarıyla gazlı çay ocağı satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı gazlı çay ocağı fiyatı;
Gazlı Çay Ocağı ISI-2090-D:Kafeler için profesyonel gazlı çay ocağı fiyatları askeriyelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik gazlı çay ocağı modelleri şantiyeler için endüstriyel gazlı çay ocağı teknik şartnamesi kantinlerde kullanılan gazlı çay ocağı fiyatı özellikleri gazlı çay ocağı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 9.999.999,00 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Gazlı Çay Ocağı ISI-2090-D

30'luk - 2 Demlikli Ekonomik Doğalgazlı Çay Ocağı

* Ölçüler: 32x61x42 cm - Gazlı çay ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 6,30 kg
* Çalışma basıncı: 21 mbar
* Tüketim: 0,291 kg/h
* Güç: 2,75 kW - Gazlı çay ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Argon kaynaklıdır
* Otomatik termostatı sayesinde enerji tasarrufu sağlar
* Termik tabanlıdır - Gazlı çay ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Gazlı Çay Ocağı ISI-2090-D:Doğalgazlı çay ocağı kazanlarından bu 30luk gazlı çay ocağının imalatı 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmış olup otomatik termostat sistemi sayesinde enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı olur - Gazlı çay ocağı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok