Duvara Takılan Ozonlu Hava Temizleyicisi

İmalatçısından kaliteli ozon makineleri modelleri hava temizleme makinesi fabrikası fiyatı üreticisinden toptan kötü koku mikrop öldürücü hava makinesi satış listesi duvara monte ozon makinesi fiyatlarıyla ozon hava temizleme makinesi satıcısı kampanyalı
Duvara Takılan Ozonlu Hava Temizleyicisi Çeşitleri ATKOZZY: İmalatı profesyonel dayanıklı endüstriyel ozon hava temizleme makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli-dayanıklı paslanmaz çelikten yapıldığından ozon makinesi fiyatları ekonomiktir. Çoğu müşterimizin sorduğu ozonlu temizleyicinin bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir pompası sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap ozon jeneratörlerinin temizlenmesi sökmesi takması değişimi montajı son derece kolaydır. Ozonla yangın sigara kokusu gibi kötü kokuları yok eden ozonlu hijyen makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır
proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 27.784,02 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Duvara Takılan Ozonlu Hava Temizleyicisi ATKOZZY

Hastaneler İçin Duvar Tipi Hava Temizleyicisi - Duvara Takılan Ozonlu Hava Temizleyicisi

 * Kötü koku birikimi olmuş odaların havasız kalmış alanların havasını temizlemekte kullanılan bu ozonlu hava temizleyicisi içerisinde ozon gazı üretimi yapan gerçek bir ozon jeneratörü barındırır - Otel odaları dershaneler okullar ve hastane odaları için duvar tipi ozonlu hava temizleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* 304 AISI dış kasa tasarıma sahiptir ve sensörsüzdür

 * Ozon verirken çektiği elektrik gücü 45 wattır

* Hava temizleyici makine 220 volt 50 Hz çalışan üründür.

* Soğutma yöntemi olarak hava temizleme ozan makinesinin çalışma prensibi havayı temizlemektir

* Cep telefonu ile kontrol sağlanmaktadır

 * Duvar tipi ozon gazıyla hava temizleme cihazı 505x150x120 cm ölçülerinde olup kaliteli malzemelerden üretilmiştir. - Otel odaları dershaneler okullar ve hastane odaları için duvar tipi ozonlu hava temizleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 3 kg ağırlığında olan bu ozonlu oda havası temizleme makinesi 150 ile 250 metrekarelik alanlara yeterlidir

 * Havayı steril hale getirir - Otel odaları dershaneler okullar ve hastane odaları için duvar tipi ozonlu hava temizleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Havadaki kötü kokuyu alır, temizlik ferahlık hissi verir

 * Ozon makinesi ayarlanan süre kadar çalışır ve durur bu işlemi kullanıcı sonlandırmadığı sürece devam eder. Hava dezenfekte makinesi satışı için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ozon jeneratörü ayarlanan yerel saate göre çalışır ve ayarlanan durma saatinde işlemini sonlandırır.

 * Sürekli çalıştırma modun da enerji geldiği sürece çalıştırılabilir.

  * Ozon gazlı hava temizleme makinesi 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, ozonlu hava temizleyicisinin yedek parçaları (fanı,elektronik kartı,ozon tüpü,trafosu vb. ozonlu hava temizleme makinesi parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal ozonlu hava temizleyicisinin yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir ozonlu hava temizleyicisi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı var diyorsanız; tecrübeli ozon makinesi/duvar tipi ozon jeneratörü tamircilerinden oluşan teknik servisimize ozon makinelerinizin tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Ozonlu hava temizleme makinesi endüstriyel oda havası temizleyicisi tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Duvara Takılan Ozonlu Hava Temizleyicisi ATKOZZY: Duvar tipi hava temizleme makineleri bölümündeki bu fanlı ozon jeneratörüyle hastane odası otel odası dershaneler ve benzeri yerleri sterilize etmek çok kolay... - Otel odaları dershaneler okullar ve hastane odaları için duvar tipi ozonlu hava temizleyici Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (1)

1 oy üzerinden 5 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Bu yorum sitedeki bir sorumlu tarafından küçültülmüş

Soru : Ozon Gazını Coronavirüs COVID-19 mücadelesinde kullanmak mümkün müdür?
Cevap: Tekrar ederek belirtmek istiyoruz ki COVID-19 hakkında elimizdeki veriler ve bilimsel çalışmalar kesin çıkarımlar yapmak için yeterli değildir ancak ozon gazının...

Soru : Ozon Gazını Coronavirüs COVID-19 mücadelesinde kullanmak mümkün müdür?
Cevap: Tekrar ederek belirtmek istiyoruz ki COVID-19 hakkında elimizdeki veriler ve bilimsel çalışmalar kesin çıkarımlar yapmak için yeterli değildir ancak ozon gazının virüsler üzerindeki etkisi ile ilgili geçmiş çalışmalara bakarak ozon gazının COVID-19 üzerinde de etkili olabilecek bir metot olduğunu düşünüyoruz.

Carpendale and Freeberg, 1991, Wells 1991; Khadre and Yousef, 2002; Shin and Sobsey, 2003; Cataldo, 2006; Lin and Wu, 2006; Tseng and Li, 2008 tarihli ozon gazının virüsler üzerindeki etkileriyle ilgili çalışmalarında , ozonun virüs imhası ve kontrolünde etkin olarak kullanılabilecek bir dezenfektan olduğunu belirtmişlerdir.

Ancak 2019-nCOV virüsü özelinde bu tip bilimsel bir çalışma bulunmamaktadır. Takipçilerimizi "Corona'yı ozon ile yok edin" ya da "Corona'ya ozon darbesi" gibi makaleler konusunda dikkatli olmaya davet ediyoruz.

Devamını oku
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok