Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi

İmalatçısından en kaliteli sensörlü kağıt havlu makinesi modelleri en uygun sensörlü kağıt havlu makinesi toptan sensörlü kağıt havlu makinesi satış listesi sensörlü kağıt havlu makinesi fiyatlarıyla satış telefonu 0212 2370759
Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi PAL-3491-1:Okul tuvaletlerinde alışveriş merkezi tuvaletlerinde kamuya açık tüm tuvaletlerde kullanıma uygun bu el hareketi sensörlü kağıt havlu makinesini elektrikle ya da pille çalıştırabilirsiniz - Sensörlü kağıt havlu makinesi satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 811,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi PAL-3491-1

* ABS Gövde + Ön Kapak Şeffaf ABS - Sensörlü kağıt havlu makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün Ölçüleri: 23,5x33x22 cm
* Koli Ölçüleri: 29x39x23 cm - Sensörlü kağıt havlu makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Koli Ağırlığı: 3.75 Kg ± %3
* Kilit Tertibatlı - Sensörlü kağıt havlu makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kağıt Eni: 19 – 21 cm Kağıt Kullanılır
* Ürün Elektrikli ve Pillidir - Sensörlü kağıt havlu makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Sensör Tertibatı Mevcuttur
* 2 Yıl Garantilidir - Sensörlü kağıt havlu makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sensörlü Kağıt Havlu Makinesi PAL-3491-1:Okul tuvaletlerinde alışveriş merkezi tuvaletlerinde kamuya açık tüm tuvaletlerde kullanıma uygun bu el hareketi sensörlü kağıt havlu makinesini elektrikle ya da pille çalıştırabilirsiniz - Sensörlü kağıt havlu makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok