Sensörlü Filtre Kahve Makinesi

Profesyonel sensörlü el temassız filtre kahve demleme makinesi modelleri kaliteli ekonomik sensörlü filtre kahve makinesi fiyatları sensörlü filtre kahve makinesi teknik şartnamesi uygun sensörlü filtre kahve makinesi fiyatı özellikleri
Profesyonel sensörle çalışan filtre kahve makinesi modelleri kaliteli ekonomik el temassız filtre kahve makinesi fiyatları fotoselli filtre kahve makinesi teknik şartnamesi uygun sensörle çalışan filtre kahve makinesi fiyatı özellikleri
Sensörlü Filtre Kahve Makinesi MGF 2:El temassız hijyenik kahve içmek için özel tasarlanmış profesyonel sensörlü filtre kahve makinesi modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemeden yapılan fotoselli filtre kahve makinesi fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı sensörle çalışan filtre kahve makinesi fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu sensörle filtre kahve veren makine bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir haznesi sökülür takılır değiştirilir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi sökmesi takması değişimi son derece kolaydır. Sensörlü filtre kahve makinesiyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 22.524,78 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sensörlü El Temassız Filtre Kahve Makinesi MGF 2

 * Sensör sistemiyle temassız kahve alabilme özelliğine sahiptir
 * Otomatik su alma modu mevcuttur (Damacana)
 * Elektronik termostatlıdır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Sabit sıcaklıkta hassas ısı kontrolü sağlar
 * Emniyet amaçlı uyku moduna sahiptir (2 saat)
 * Su tamamen bitmeden devreyi keserek rezistansı korur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Su seviyesi azaldığında sesli uyarı verir
 * Kahve haznesi ve gözde 304 kalite paslanmaz çeliktir
 * Membran switch kontrol paneline sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Metal muslukludur
 * Paslanmaz çelik su damlama haznesi mevcuttur
 * Isı yalıtımlı kulplara sahiptir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Ölçüleri: 300x450 mm
 * Güç (Watt): 1700
 * Hacim: 22 lt Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Gerilim (Volt): 230
 * Akım (A): 7,4
 * Koli ebat: 38x38x49 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
 * Ağırlık: 5,45 kg

Makinenizin su haznesine süzgecin alt seviyesinden aşağıda olacak şekilde suyu doldurduktan sonra termostatınızı 100 °C’ye ayarlayınız. Makinenizin süzgeç kısmına istediğiniz ölçekte filtreli kahveyi koyunuz. Su kaynadıktan sonra içerisinde bulunan fıskiye sistemiyle kahveniz yaklaşık 30 dakika sonra hazır olacaktır. Suyun sıcaklığı 100 °C’ye geldikten sonra termostat otomatik olarak ısıtıcıyı devre dışı bırakacaktır ve ikinci rezistans (dinlenme rezistansı) otomatik olarak devreye girecektir. Bu sayede kahveniz 60-70 °C sıcaklık arasında sabit tutulacaktır.

DİKKAT!!!

* Kullanırken suyun kireç düzeyine göre en az haftada bir kez cihaz limon tuzu ile talimata uygun şekilde temizlenmelidir.
* Kesinlikle susuz çalıştırmayınız.
* Kireç sökücü olarak kesinlikle porçöz gibi kimyasal maddeler kullanmayınız.
* Kireçlenme ve susuz çalıştırma nedeniyle bozulan cihazlar garanti kapsamına girmez.

Sensörlü Filtre Kahve Makinesi MGF 2:Ofis, cafe, self servis gibi kalabalık mekanlarda virüs ve bakteri bulaşımının önüne geçip hijyen sağlamak için tasarlanıp özel üretilmiş filtre kahve makinesi çeşitlerinden sensörle çalışan temassız filtre kahve makinesinin imalatı profesyonel üretimi kaliteli paslanmaz malzemelerle yapılmış kullanışlı fotoselli filtre kahve makinesi modelidir - Sensörlü temassız filtre kahve makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok