Otomatik Kağıt Havluluk

İmalatçısından en kaliteli otomatik kağıt havluluk modelleri en uygun otomatik kağıt havlulukı toptan otomatik kağıt havlulukı satış listesi otomatik kağıt havlulukı fiyatlarıyla otomatik kağıt havlulukı satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı o
Otomatik Kağıt Havluluk PAL-3490-0:Tuvaletlerde kullanmak için profesyonel otomatik kağıt havlu veren havluluk fiyatları avm lavabolarında kullanıma uygun kaliteli ekonomik otomatik kağıt havluluk modelleri okullar için endüstriyel otomatik sensörlü kağıt havluluk yemekhanelerde kullanılan otomatik kağıt havluluk fiyatı özellikleri otomatik kağıt havluluk bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 1.534,50 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Otomatik Kağıt Havluluk PAL-3490-0

* ABS Gövde + ABS Ön Kapak - Otomatik kağıt havluluk satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüleri: 26x35,5x22 cm
* Koli ölçüleri: 29x39x24 cm
* Koli ağırlığı: 2,90 Kg ± %3
* Kilit tertibatlı - Otomatik kağıt havluluk satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kağıt eni: 19 – 21 cm kağıt kullanılır
* Ürün elektrikli ve pillidir
* Sensör tertibatı mevcuttur
* Yerli üretimdir - Otomatik kağıt havluluk satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Otomatik Kağıt Havluluk PAL-3490-0:Kafelerde restoranlarda tuvalet ve mutfaklarda el sensörüyle otomatik olarak kağıt havlu veren bu ABS gövde ve kapaklı otomatik kağıt havluluk beyaz renkte olup şeffaf ve mavi renklerde otomatik kağıt havluluk çeşitlerimiz için de sitemizi inceleyebilirsiniz - Otomatik kağıt havluluk satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok