Otomatik Havlu Makinesi

İmalatçısından en kaliteli otomatik havlu makinesi modelleri en uygun otomatik havlu makinesi toptan otomatik havlu makinesi satış listesi otomatik havlu makinesi fiyatlarıyla otomatik havlu makinesi satıcısı telefonu 0212 2370759
Otomatik Havlu Makinesi PAL-3491-0:Profesyonel kağıt havlu makinelerinden otomatik olarak kağıt havlu peçete veren havlu makinelerinden bu otomatik havlu makinesi elektrikli ve pilli olup imalatı da ABS malzemeden yapılmıştır - Tuvalet banyo mutfak tipi otomatik havlu makinesi proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 811,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Otomatik Havlu Makinesi PAL-3491-0

* ABS gövde + ABS ön kapak - Otomatik havlu makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüleri: 23,5x33x22 cm
* Koli Ölçüleri: 29x39x23 cm
* Koli ağırlığı: 3.75 Kg ± %3
* Kilit tertibatlı - Otomatik havlu makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kağıt eni: 19 – 21 cm kağıt havlu kullanılır
* Ürün elektrikli ve pillidir
* Sensör tertibatı mevcuttur - Otomatik havlu makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 2 yıl garantilidir

Otomatik Havlu Makinesi PAL-3491-0:Profesyonel kağıt havlu makinelerinden otomatik olarak kağıt havlu peçete veren havlu makinelerinden bu otomatik havlu makinesi elektrikli ve pilli olup imalatı da ABS malzemeden yapılmıştır - Tuvalet banyo mutfak tipi otomatik havlu makinesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok