Kağıt Havlu Makinesi

İmalatçısından iş yerleri için en kaliteli kağıt havlu makineleri modelleri ofis tuvaletlerine en uygun kağıt havlu makinesi toptan otomatik kağıt havlu verme makinesi satış listesi sensörlü kağıt havlu makinası fiyatlarıyla motorlu kağıt havlu makinesi
Kağıt Havlu Makinesi PAL-3491-2:Ofis tuvaletleri için profesyonel kağıt havlu makinesi fiyatları hastanelerde kullanıma uygun kaliteli ekonomik kağıt havlu makinesi modelleri sanayi tipi mutfaklar için endüstriyel kağıt havlu makinesi teknik şartnamesi sensörlü otomatik kağıt havlu veren makina fabrikası hijyenik iş yerlerinde benzincilerde kullanılan kağıt havlu makinesi fiyatı özellikleri proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 811,84 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Kağıt Havlu Makinesi PAL-3491-2

* ABS gövde + ön kapak şeffaf ABS - Kağıt havlu makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ürün ölçüleri: 23,5x33x22 cm
* Koli ölçüleri: 29x39x23 cm
* Koli ağırlığı: 3.75 Kg ± %3
* Kilit tertibatlı - Kağıt havlu makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kağıt eni: 19 – 21 cm kağıt kullanılır
* Ürün elektrikli ve pillidir
* Sensör tertibatı mevcuttur

Kağıt Havlu Makinesi PAL-3491-2:Restoran okul ofis tuvaletlerinde kullanılan bu 19-21 cm kağıt havlu kullanılabilen otomatik sensörlü kağıt havlu makinesi son derece kaliteli ve kullanışlı bir kağıt havlu makinesi modelidir.Bu kağıt havlu makinesi haricinde farklı modellerde kağıt havlu makineleri için de sitemizi inceleyebilirsiniz - Kağıt havlu makinesi satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok