Sushi Teşhir Dolabı

Sushiciler Çin Restoranları Japon Lokantaları için set üstü sushi soğutma dolabı masa üstü sushi soğuk servis ünitesi ve sushi soğutma makinaları fiyatları;İmalatçısından en kaliteli sushi buzdolapları modelleri en uygun sake sushi teşhir dolabı toptan c
Sushi Teşhir Dolabı JP.STD-8:Sushi lokantaları için profesyonel soğutuculu sushi dolabı fiyatları soğuk california roll teşhirine uygun kaliteli ekonomik sushi dolabı modelleri tai mutfağı için endüstriyel sushi dolabı teknik şartnamesi japon lokantalarında kullanılan sushi dolabı fiyatı özellikleri sake sushi usülü set üstü philadelphia sushi satışında kullanılan sushi dolabı fabrikası tezgah üstü sushi dolabı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 42.745,64 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Sushi Teşhir Dolabı JP.STD-8

Set Üstü Soğutuculu Sushi Teşhir Buzdolabı - Sushi Dolabı

* Ölçüler: 1797x387x240 mm - Sushi dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 52 kg
* Güç: 0.13 kW
* Kapasite GN 1/3: 8
* 220 V-230 V -1 +N -50 60 Hz elektrik gücü - Sushi dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* 1/+1 OC çalışma ısısı
* Temperli bombe cam
* Açılabilir ve kolay temizlenebilir cam
* Led aydınlatma - Sushi dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dijital termometre & termostat
* Otomatik defrost
* EASYCLEAN TRAYS SYSTEM© hijyenik kulanım sağlar
* Tezgah üstü soğuk sushi teşhir buzdolabı 2 yıl garantili olarak satılmakta olup, masa üstü sushi soğutucusunun yedek parçaları (fanı,elektronik termostatı,ekovatı,dijitali gibi sushi soğutma makinası parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedekparça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal soğutuculu sushi teşhir dolabının yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sushi Teşhir Dolabı JP.STD-8:Sushi satıcıları için tasarlanmış set üstü sushi soğutma tezgahı Çin Yemeği restoranlarında Japon ve Tai Mutfağında hazırlanmış sushileri görsel olarak müşteriye teşhir edip soğuk olarak servis edilmesini sağlar - Sushi soğuk teşhir ve servis soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok