Ahşap Salata Barı

İmalatçısından en kaliteli ahşap salata barları modelleri restoranlarda kullanıma uygun ahşap salata barı toptan ahşap salata barı satış listesi ahşap salata barı kampanyalı fiyatlarıyla ahşap salata barı satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı
Ahşap Salata Barı EMP.SB.05-N:Restoranlar için dekoratif ahşap salata barı fiyatları otellerde açık büfe kullanımına uygun kaliteli ekonomik ahşap salata barı dekoratif ahşap salata barı modelleri pizzacılarda kullanılan ahşap salata barı fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 30.813,58 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Ahşap Salata Barı EMP.SB.05-N

Salat Bar - Nötr

* Ölçüler: 1800x890x870/1370 mm - Ahşap salata barı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 163 kg
* Net: 2.19 m3
* Granit üst tabla
* Aydınlatma sistemi - Ahşap salata barı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Çıkartılabilir üst servis rafı

Ahşap Salata Barı EMP.SB.05-N:Ahşap kaplamalı son derece dekoratif salata servis tezgahları modellerinden bu nötr ahşap salata barı granit üst tablası ve aydınlatma sistemi ile hem çok şık hem de son derece kullanışlı ahşap salata barıdır - Ahşap salata barı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok