24 V. Kahve Otomatı Pompası

24 Volt Kahve Otomatı Su Pompası:Espresso kahve otomatlarına damacanadan su basmak için kullanılan 24 voltluk su pompaları 24 voltla çalışan kahve makinası su pompasının su çıkışında suyun damacanaya geri kaçmasını önleyen çek valfi vardır.Damacanadaki s
24 V. Kahve Otomatı Pompası POMPA AKOSP24:Su şebekesine bağlı endüstriyel kahve otomatlarını damacanadaki temiz suyla çalıştırmaya yarayan 24 v.luk su çekme pompası damacana tabanında çalışan küçük bir dalgıç pompadır. Standart üretim çekvalfli kahve otomatı pompası haricinde yüksek basınç üreten su basma pompaları damacana suyunun bittiğini anlayan su yok sensörlü temiz içme suyu pompası modelleri damacana aparatlı kahve otomatı pompası çeşitleri ve espresso kahve makinası/kahve otomatı parçasını da satıyoruz - Sanayi tipi endüstriyel kahve otomatı damacana su pompası ve kahve makinası parçaları satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 2.082,91 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

24 V. Kahve Otomatı Pompası AKOSP24

 * Damacana suyla kahve otomatı çalıştırmak için olan bu damacana suyunu emme pompası 24 voltla çalışan damacanadan su çekme pompasıdır - Sanayi tipi endüstriyel kahve otomatı damacana su pompası ve kahve makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 24 voltluk otomatik hazır espresso kahve otomatı su pompasının su çıkış ağzında su pompasının bastığı suyun pompa durduğunda geri kaçmasını önleyen çek valfi vardır (Pompa çek valfinin sorunsuz çalışması için pompa ve çek valfin dik konumda ve temiz suda çalışması şarttır) - Sanayi tipi endüstriyel kahve otomatı damacana su pompası ve kahve makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Damacana suyunu çekip kahve otomatına basarak, kahve otomatı sıcak su tankını suyla besler, susuz kalmasını önler - Damacana suyla kahve makinası çalıştırmak için su çekme pompası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 24 voltluk elektrik beslemesi olan kahve otomatlarında espresso kahve makinalarında değişik kahve makinası modellerinde ve özel amaçlı aparat-cihaz-makina tasarımlarında damacanadaki suyu yukarıya basan, çay-kahve otomatına damacanadan su çekmek için de kullanılabilir - Sanayi tipi endüstriyel kahve otomatı damacana su pompası ve kahve makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde bu kahve otomatı pompasının kullanıldığı endüstriyel espresso kahve-çay otomatı var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli sanayi tipi endüstriyel çay-kahve otomatı tamircilerinden oluşan teknik servisimize espresso kahve-çay otomatınızın tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Sanayi tipi endüstriyel çay-kahve otomatları tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ve 2 yıl garantili profesyonel çay/kahve yapma otomatı satışını da yapıyoruz. Yetkili satıcısından kafeterya tipi espresso-cappuccino-latte kahve otomatları-otel tipi çay-kahve-latte cappuccino kahve yapıcısı bayisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

24 V. Kahve Otomatı Pompası AKOSP24: Su şebekesine bağlı endüstriyel kahve otomatlarını damacanadaki temiz suyla çalıştırmaya yarayan 24 v.luk su çekme pompası damacana tabanında çalışan küçük bir dalgıç pompadır. Standart üretim çekvalfli kahve otomatı pompası haricinde yüksek basınç üreten su basma pompaları damacana suyunun bittiğini anlayan su yok sensörlü temiz içme suyu pompası modelleri damacana aparatlı kahve otomatı pompası çeşitleri ve espresso kahve makinası/kahve otomatı parçasını da satıyoruz - Sanayi tipi endüstriyel kahve otomatı damacana su pompası ve kahve makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok