Taştaban Fırın Taşı

İmalatçısından en kaliteli baklava fırını taban taşları modelleri en uygun baklava börek pişirme fırını taban taşı toptan baklava ekmek fırını taban taşı satış listesi sağlam baklava fırını taban tuğlası fiyatlarıyla baklava fırını taban plakası satıcısı
Taştaban Fırın Taşı FT 45X62X2:İmalatında yüksek sıcaklığa dayanıklı doğal toprak karışımlarının kullanılarak preslenip fırınlanmasıyla kullanılan gıdayla temasa uygun üretilmiş malzemeler kullanılmıştır.Üretimi Türkiyede yapılmış yerli malı fırın taşıdır.Tabanı taş olan her türlü fırında pide fırını tuğlası lahmacun fırını plakası ankastre fırın taşı pizza fırını tabanı kubbeli sanayi fırın döşemesi endüstriyel-ev tipi fırın taşı olarak kullanıma uygundur.Ayrıca ölçüleri özel taş tabanlı fırın taşı fabrikasından fırın taşı imalatçıları için yazabilirsiniz proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 939,73 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Taştaban Fırın Taşı FT 45X62X2

Taştaban Fırın Taşı FT 45X62X2:Taş tabanlı fırın taşları kara fırın taşlarından taştabanlı fırın taban taşının imalatı 45x62 cm ölçüsünde 2 cm kalınlığındaki ısıya dayanıklı özel taştaban fırın taşı toprağıyla üretimi yapılmış profesyonel taştaban fırın taşları fabrikası malı orijinal taştabanlı fırın taban taşı parçasıdır.Taştabanlı fırın taşını ölçüsünün uyduğu endüstriyel fırınlarda taştabanlı baklava fırını taşı kubbeli lahmacun pişirim fırını taşı sanayi tipi taştabanlı fırın taban taşı taştabanlı pizza fırını taşı taş ekmek fırını taşı lavaş pişirme fırını taşı taştabanlı köy fırını taşı olarak kullanabilirsiniz - Taştaban fırın taşları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

DİKKAT:

*** Taştaban fırın taşlarının takılması sırasındaki kasıntılı montaj, su dökülmesi/sıçraması benzeri ani sıcak soğuk farkları, alevle/ateşle teması ve vurma, çarpma gibi nedenlerle kırılmalar, patlamalar ve teknik sorunlar sebebiyle garantisi yoktur - Taştaban fırın taşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

*** Taştaban fırın taşının kargoyla taşınması riskli olup, gönderiler balonlu naylon+strafor+kartona sarılı olarak özenle yapılmakta olduğundan kargoda oluşabilecek hasarlardan kesinlikle firmamız sorumlu değildir - Taştaban fırın taşı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Taştaban fırın taşının kırılma riskini daha da düşürmenin bir diğer yolu kasalama; hem kasa ücreti hem de daha fazla kargo ücretine sebebiyet vermektedir - Taştaban fırın taşı imalatçısı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

*** Taştaban fırın taşı alımından sonra müşteri hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizi arayıp kasalama ücreti veya kasımpaşadaki fırın taşları bayisinden ürün teslimi hakkında bilgilendirecektir - Taştaban fırın taşı imalatı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok