Baysan Su Kazanı

Remta Basmalı Musluk:Remta çay makinalarının basmalı muslukları Remta çay semaveri için mandallı musluk kafası en kaliteli Remta çay makinası musluk contaları Remta çay semaveri contası Remta çay kazanı su seviye göstergesi Remta termostat Remta Makina
Baysan Su Kazanı ABYSK3:Endüstriyel Çay Kazanları Baysan Çay Ocağı Yedek Parçaları Kahveci Kazanı Su Hazneleri Baysan Çay Makinası Parçaları Baysan Döner Makinası Parçalarından bu su kazanı haricinde Baysan elektrikli çay makinası parçalarını; Baysan çay otomatı musluk elektronik kart dem kabı rezistansı dijital kontrol paneli çay dem musluğu gibi Baysan döner ocağı kuzine parçası ve 2 yıl garantili Baysan çay makinalarını da satıyoruz. Ayrıca Duran Çelik Işıkgaz Meşale Remta Şelale Varış kahveci ocağı su kazanı da vardır - Baysan çay ocağı su kazanı/Baysan çay makinası parçaları satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 3.892,37 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Baysan Su Kazanı ABYSK3

 * Bu su kazanı Baysan markalı gazlı çay ocaklarında suyu ısıtmak için kullanılan su haznesidir, orijinal Baysan yedek parçasıdır - Baysan çay ocağı su kazanı/Baysan çay makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Baysan su kazanı 570x270x330 mm ölçülerinde olup 3 demlikli çay ocağı yedek parçasıdır - Baysan çay ocağı su kazanı/Baysan çay makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * 3 demlikli gazlı Baysan çay ocağı su koyma kazanının üzerindeki sıcak su musluğu fiyata dahildir - Baysan çay ocağı su kazanı/Baysan çay makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Baysan gazlı çay ocaklarına uygun yedek su kazanı haricinde elektrikle-gazla çalışan Alveo Ateşe Bilge Damga Duran Çelik Eminçelik Hünkar Işıkgaz İlker Çelik İmza Meşale Özti Remta Simton Şelale Teknogrand Tokosan Tuğra Varış çay ocağı modellerinin su haznelerini elektrikli su ısıtma tanklarını da satıyoruz - Baysan çay ocağı su kazanı/Baysan çay makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Gazlı çay ocakları için su kazanı paslanmaz olduğundan hijyeniktir, dayanıklıdır - Baysan çay ocağı su kazanı/Baysan çay makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizdeki bu Baysan su kazanının kullanıldığı endüstriyel tip Baysan gazlı çay ocağı arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli sanayi tipi Baysan yetkili servisi çay ocağı tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel Baysan çay ocaklarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, diğer Baysan çay makinası yedekparçalarını da satın alabilirsiniz. Endüstriyel Baysan gazla çalışan çay ocağı tamiratı,bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ve 2 yıl garantili profesyonel Baysan çay ocaklarının satışını da yapıyoruz. Yetkili satıcısından Baysan kahveci-işyeri tipi çay ocağını satan Baysan bayisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Baysan Su Kazanı ABYSK3:Endüstriyel Çay Kazanları Baysan Çay Ocağı Yedek Parçaları Kahveci Kazanı Su Hazneleri Baysan Çay Makinası Parçaları Baysan Döner Makinası Parçalarından bu su kazanı haricinde Baysan elektrikli çay makinası parçalarını; Baysan çay otomatı musluk elektronik kart dem kabı rezistansı dijital kontrol paneli çay dem musluğu gibi Baysan döner ocağı kuzine parçası ve 2 yıl garantili Baysan çay makinalarını da satıyoruz. Ayrıca Duran Çelik Işıkgaz Meşale Remta Şelale Varış kahveci ocağı su kazanı da vardır - Baysan çay ocağı su kazanı/Baysan çay makinası parçaları satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok