Wok Brülör

İmalatçısından İndirimli Wok Brülör Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Wok Brülör Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Wok Brülör Kullanışlı ekonomik endüstriyel Wok Brülör parç
Wok Brülör M.D029.01 Özellikleri / Malzemesi 6 cm Yarıklı olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Wok Brülör üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Vok Brülör (Krom Kapak) modelleri fiyatları, toptan Wok Brülör çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

Satış fiyatı 526,59 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Wok Brülör M.D029.01

Vok Brülör (Krom Kapak)  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
6 cm
Yarıklı olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Wok Brülör fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Wok Brülör modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Wok Brülör fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Wok Brülör alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok